En Uygun Araç Trafik Sigortası Teklifi Alma

Her sürücünün daha doğrusu her araba sahibinin zorunlu olarak yaptırması gereken trafik sigortası konusunda sizleri aydınlatmaya çalışacağım. Öncelikle bu yazımızda en uyguna ve en ucuz fiyata trafik sigortasını nasıl yaptırabilirim. Trafik sigortası yaptırmadan önce en iyi fiyat ve en iyi hizmeti sunan sigorta şirketleri hangisi ve hangi sigorta şirketine araç sigortamı yaptırmalıyım gibi sorularınıza cevap olmaya çalışacağız.
Sizlere Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’ni tanıtacağım. Bu sistem 30’a yakın sigorta şirketi ile araç sigortasını yaptırmak isteyen yada yenilemek isteyen araç sahiplerine uygun teklifler sunuyor. Yani fiyat teklifi veriyor. Size verilen bu tekliflerden size uygun olanı daha doğrusu en ucuz olanı değerlendirip oradan araç sigortanızı yaptırma gibi işlevsel bir hizmette bulunuyor.
Şimdi sizlere Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin Web sitesine girerek kolayca Trafik Sigortanız için Teklif alabilirsiniz. http://www.sbm.org.tr/ adresine girerek hem bilgisayarınızdan hem de mobil cihazınızdan trafik sigortası hızlı fiyat tekliflerini alabilirsiniz.
SBM adresine girdiğinizde karşınıza aşağıdaki sayfa çıkacaktır.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi

Trafik Sigortası Teklif Alma sayfasına gidiniz: Bilgisayardan trafik sifgortası teklifi almak istiyorsanız yukarıdaki butona tıklayınız.
Hizlı ve kolay ‘Trafik Sigortası Teklifi’ almak için SBMobil Uygulamasını indiriniz: Tefefondan diğer adıyla akıllı telefonlardan ve mobil cihazlardan Trafik Sigortası Teklifi almak için daha doğrusu mobil uygulamayı indirmek için yukarıdaki butona tıklayınız.
Sigorta Bilgi Merkezi ana sayfasına gidiniz: Trafik sigortası hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ve poliçeleri sorgulamak için yukarıdaki butona tıklayınız.
Trafik Sigortası Teklifi Alma Butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki sayfa çıkacaktır.

Trafik Sigortası Teklif Al

Kimlik Tipi: Bu kısımda Tc Kimlik, Vergi Kimlik ve Yabancı Kimlik seçeneklerinden istediğinizi seçiniz.
Kimlik No: Seçtiğiniz kimlik türünün numarasını giriniz. Araç kimin adına ise onun kimlik numarasını giriniz.
Plaka: Bu alana araç plakasını giriniz.
Resimdeki karakterleri giriniz: aşağıdaki resimde gördüğünüz rakam ve harfleri giriniz.
Bilgilendirme formunu okudum, kabul ediyorum. Kutucuğunu tıklayınız.
Bilgileri eksiksiz girdikten sonra ‘’ Teklif Al ‘’ butonuna tıklayınız. Birkaç dakika içinde size aşağıdaki gibi Trafik Sigortası Fiyat Teklifleri gelecektir.

Trafik Sigortası Fiyat Teklifleri

Size sunulan Sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerinden en uygun olanın Teklif numarasını kaydederek.Sigorta şirketiyle iletişime geçiniz. İyi Günler..

About the author

Psikolojik Danışman, Web Master, Gsm Teknisyeni ve Potansiyel Yazar