Bağımlısı Olacağınız Popüler Uygulama Periscope Üye Ol

Periscope Üye Ol

Periscope Üye Ol

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi periscope ilk olarak twitter üzerinden kaydolunabilen canlı yayın uygulamasıdır. Hepimiz periscopey’e twitter sayesinde tanıştık. Bu uygulama ülkemizde gün geçtikçe popüler olma sevyesini yükseltiyor. Bununla beraber periscope sosyal medya kullanıcılarında bağımlılık yapar hale de geldi. Yaptığımız incelemeler sonucu internet üzerinden çok aranan periscope uygulaması hakkında sıkça sorulan sorulara yanıt ve çözüm getireceğiz bu yazımızda. Bir çok arkadaşımız Periscope uygulamasına nasıl kullanabilirim, periscope  üye ol, periscope hesap aç, periscope kaydol, periscope uygulamasını nerden ve nasıl indiririm, gibi bir çok soru sormaktadır. Bizde bu sorularınızın yanıtını bu yazımızda vereceğiz.

Periscope Üyelik, Periscobe Kaydol, Periscope Hesap Aç 

Öncelikle kullandığınız mobil cihazınızın marketinden Periscope uygulamasını yükleyin. İos işletim sistemi olan telefonlarda App store, android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ise Google storeden periscope uygulamasını yükleyin.

Yüklediğiniz periscope uygulamasına cep telefon numarasıyla hemde twitter hesabınızla üye olabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda iki seçenekten birini seçin. Twitter hesabını seçtiğiniz taktirde twitterdaki bilgi ve profilinizle periscope uygulamasına kaydolacaksınız. telefon numarasını seçtiğiniz de ise profil fotoğrafınızı kullanıcı adı soyadı vs gibi bilgilerinizi kendiniz girmek zorundasınız. Gerekli adımları teker teker takip etiiğinizde periscopeye çok rahatça kaydolabileceksiniz. Periscopeye twitterdan da kaydolsanız bile ad soyad profil foto gibi bilgilerinizi sonradan da değiştirebilirsiniz.

Periscope Uygulaması Ne İşe Yarar

Periscope uygulaması canlı yayın yapmak için kullanıcıların oldukça sık kullandıkları bir uygulamadır. Yapmış olduğunuz canlı yayınları bütün periscope kullanıcıları izleyebilmektedir. Siz de periscope kullanıcısı iseniz yapılan canlı yayınları anında izleyebilirsiniz. Bunun yanında ise yakın zamanda yayınlanan canlı yayınları da izleyebilme şansına sahipsiniz.

Periscope uygulaması hakkındaki  sorularınız veya üyelik kısmında yaşadığınız sorunlar varsa buradan bize iletebilirsiniz. Biz de en yakın zamanda sorularınıza çözüm bulmaya çalışacağız iyi günler 🙂

About the author

Psikolojik Danışman, Web Master, Gsm Teknisyeni ve Potansiyel Yazar