Yeni E-posta Hesabı Al – E-posta Nasıl Alınır

E-Posta Hesabı Nedir - Bilenus.com

E-Posta Hesabı Nedir – Bilenus.com

Yeni e-posta al,E-Posta Elektronik postanın kısaltılmış halidir.E-posta internet üzerinden her türlü mesaj yani yazı, fotoğraf, video, müzik gibi bir çok veri alışverişlerinde kullanılan bir internet haberleşme hesabıdır. Günümüzün olmazsa olmazlarından biri olan e-posta hesabı Bir çok amaçla günde Milyonlarca kişinin haberleşmesini sağlayan işlerin yürütülmesinde ön ayak olan bir haberleşme şeklidir. E-posta kullanmak oldukça ekonomik ve ucuz bir yöntemdir. Ucuz ve kullanışlı olması  sebebiyle bir çok yerde kullanılmaktadır. E-posta sizin internet üzerindeki kimliğinizdir de diyebiliriz. İnternet üzerinden bir hesap açmanız, yada bir siteye bir blog’a üye olmanız için Öncelikle bir e-posta hesabınız olmalıdır. Bu e-posta hesabını da bir çok yerden alabilirsiniz bazı e-posta adresleri kayıt için ücret alırken bazıları ise tamamen ücretsizdir. Ücretsiz e-posta açmak için Msn hizmetlerinden olan hotmail, outlook veya windowslive adreslerini kullanabilirsiniz .Bunu biraz daha açacak olursak bu adreslerin başına nikname(e-posta adınızı) girip devamında  hotmail, outlook ve windowslive şeklinde tamamlayabilirsiniz. Nikiniz adınız olabilir, sevdiğinz bir kahramanın ismi olabilir, lakabınız gibi bir çok şey olabilir.Ama size tavsiyemiz isim ve soy isimlerinizi birlikte kullanarak e-posta hesabınızı almanızdır.

Msn, Hotmail, Outlook, E-posta Hesabı Nasıl Alınır

Msn Kaydol - bilenus.com

Msn Kaydol

E-posta adresiniz Hotmail olmasını istiyorsanız: nicname@hotmail.com Örnek; mehmet@hotmail.com

E-posta adresinizi outlook şeklinde almak istiyorsanız: nicname@outlook.com

E-postanızı windowslive şeklinde almak istiyorsanız: nicname@windowlive.com Şeklinde E posta hesabınızı açabilirsiniz.

Msn, Windowslive ve hotmail hesabı nasıl almak için BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Google Gmail E-posta Hesabı Nasıl Alınır 
Gmail kaydol - Bilenus.com

Gmail kaydol

Gmail hesabı, google hesabı yani gmail eposta hesabı ”mehmet.gul@gmail” hesabı tarzında eposta email almak için BURAYA TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

E-posta hesabı günümüzde bir çok yerde kullanılmaktadır. Bir telefon numarasından daha sağlam olduğu söylenebilir. Telefona her daim ulaşılmayabilir ama E-posta ya internetin olduğu her yerde ulaşabilmek mümkündür.

About the author

Psikolojik Danışman, Web Master, Gsm Teknisyeni ve Potansiyel Yazar