Microsoft Hesabı Oluşturma ( Msn Kaydol – Msn Aç – E-posta kur – Hotmail Aç)

Msn Kaydol, Msn Nasıl Kurulur?, Nasıl Msn açarım? , Hotmail Aç, Hotmail Kaydol, E-posta kur, Msn Aç, E-posta oluştur, Eposta Hesabı Aç, Hotmail Kur, Outlook Hesabı aç, Mail Adresini Oluştur, Mail Kutusuna Sahip ol, Mail Hesabı Al gibi bir çok sorununuza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Öncelikle skype, Instagram, facebook, twitter, netlog, hi5, forum ve diğer sosyal sitelere kayıt veya üye olmak için msn adresiniz diğer ismiyle e-posta adresiniz gereklidir.Bunlardan yararlanmak için Aşağıdaki adımları takip ederek bir msn adresine veya diğer adıyla bir E-posta’ya sahip olabilirsiniz.

Msn aç Hotmail Oluştur - Bilenus.com

Msn aç Hotmail Oluştur – Bilenus.com

  • Öncelikle Msn hesabı, yada E-posta hesabınızı oluşturmanız için microsoftun web sitesine BURDAN TIKLAYARAK giriş yapmalısınız.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra yapmanız gerekenleri size adım adım anlatacağım.
  • Siteye girdiğinizde aşağıda bulunan formun aynısıyla karşılaşacaksınız.

Microsoft Hesap Oluşturma

 

msn kaydol, hotmail kaydol

 

hotmail kur, msn kur, msn kaydol

 

  • Şimdi de bu formu  nasıl dolduracağınızı göstereceğim 

Ad Soyad: Bu kategoriye(boşlukları) doldururken dilerseniz gerçek isim ve soy isminizi dilerseniz de nick ve lakabınızı kulanım amacınıza göre yazabilirsiniz.( Bu kısıma msn adınızı yazın.)

Kullanıcı Adı: Kullanıcı adınızı, yani msn adresinizi, skype adresinizi yani hangi amaçla kullanacaksanız hesap adresiniz size özgü, yani özgün olmalı, bu bölüme de nickname, isminizi soy isminizi vb. şekilde doldura bilirsiniz. Uzantısını da yandaki kutucuğa tıklayarak isterseniz Hotmail.com .isterseniz Outlook.com  uzantısıyla oluşturabilirsiniz.( Bu kısıma msn nick’inizi yazın, yani msn adresinizi yazın.)

Parola oluşturun: Parola oluştururken en az 8 karakter (bunlar harf, sayı, nokta, simge) şeklinde olmalıdır.Bunların hepsi harf yada hepsi rakam olmamalıdır Kısaca yapmanız gereken parolayı oluştururken küçük ve büyük harf  ile rakam kullanmanız ÖRNEK: Mehmet542 şeklinde parola oluşturmanız lazım. ( Buraya msn şifrenizi yazın.)

Parolayı yeniden girin: Bu kısmada oluşturduğunuz parolayı aynı şekilde yazınız. ( msn şifrenizi tekrar yazın.)

Ülke/Bölge: Bu kısımda Türkiye yazılıdır.Bu kısma karışmayın.

Posta Kodu: Herkesin sıkıntı yaşaya bileceği kısım burası bu kısımda bulunduğunuz şehrin posta kodunu istemektedir.Örnek İstanbul’un posta kodu: 34000 şeklindedir.Bulunduğunuz şehrin posta kodunu bilmiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK sorgulayabilirsiniz.

Doğum tarihi: İsterseniz gerçek doğum tarihinizi Gün-Ay-Yıl şeklinde giriniz.Bu kısmı doldururken yaşınızı 18 den küçük yanı yıllı 1996 dan büyük girmeyiniz. 

Cinsiyet: Bu kısma da cinsiyetinizi kız veya erkek şeklinde giriniz.

Ülke kodu: Otomatik olarak ip adresinizden Türkiye (+90) şeklinde seçilmiştir. karışmayınız

Telefon numarası: Bu kısımda şifrenizi kaybettiğinizde yeni şifre almak amacıyla telefon numaranız istenecektir.bu kısıma telefon numaranızı girmeniz tavsiye edilir. Aksi taktirde şifrenizi unuttuğunuzda yeni hesap açmak zorunda kalacaksınız.

Diğer e-posta adresi: Aynı şekilde alternatif bir e-posta hesabınız varsa şifrenizi kaybettiğinizde bu e-postayı kullanarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Son olarak aşağıda bulunan karakterleri boşluğa girip  Hesap oluşturun butonuna basınız.

Şayet bir sorun çıkarsa sayfanın üstüne geliniz orada hangi kısımda yanlış veya eksik doldurduğunuz kısmı gösterecektir eksik ve yanlış doldurduğunuz kısımları düzelterek tekrar hesap oluştur butonuna tıklayarak hesabınızı oluşturun. ( Buraya Diğer msn adresinizi yada arkadaşınızın msn adresini yazabilirsiniz.)

Şimdiden yeni hesabınız hayırlı olsun. 🙂

Arama Sonuçları: msn kaydol, msn aç, msn kur, hotmail kaydol,hotmail kur, hotmail aç, outlook kur, outlook kaydol, outlook aç, microsoft hesabı, microsoft hesabı aç, microsoft hesabına kaydol, microsoft hotmail aç, msn oluştur, hotmail oluştur, msn giriş

About the author

Psikolojik Danışman, Web Master, Gsm Teknisyeni ve Potansiyel Yazar