Windows Live Mesenger Geri Dönüyor

Msn Mesenger Geri Dönüyor

Windows Live Mesenger Geri Dönüyor

Bir zamanlar internetin en popüler chat, anlık mesajlaşma programı msn mesenger geri dönüyor. İnternette edindiğimiz bilgilere göre Microsoft’un Genel Müdürü Johnatan Black’in açıklamalarına göre msn mesenger programını yeniden piyasaya süreceklerini dile getirdi. Johnatan Black ayrıca Microsoft’un eski yöneticilerin yaptıkları hatalara düşmeyeceklerini ve göstermiş oldukları başarısızlığın bertaraf edileceği konusunda sinyaller verdi.

Msn mesenger anlık ileti ve mesajlaşma programı geçmişten günümüze bir çok kişinin halen adını duyduğu bir uygulamadır. Ayrıca bu uygulama anlık ileti ve mesajlaşmanın yanında görüntülü konuşma hizmetini de sunan geçmişte en popüler uygulamaydı. Şuan ise bu programın telefon, tablet, bilgisayarda ücretli olarak önümüzdeki günlerde satışa sunulacağı bildirildi. Bizim tahminlerimize göre bu uygulamanın eski günlerdeki popülerliğine geri döneceği kanısında. Microsoft’un Müdürü de bu konuda iddaalı ve bu konudaki görüşlerini ” Biz hallen Mersedes ve Gucci  gibi dünyanın en önemli markalarındanız.” sözleriyle dile getirdi.

Birçoğunuz Bing arama motoru, Microsoft hesabı, hotmail, outlook, windowslive adında hizmet verdiği ücretsiz e-posta hesabıyla Microsoft halen günümüz internetinde yerini korumaktadır. Yine bir çok internet kullanıcısı özlemle msn mesenger uygulamasını dört gözle bekliyor ve bu kişiler arasında da ben de yer alıyorum diye bilirim. Msn mesenger programını kullananlar iyi bilirler mesengerin verdiği hazı. En kısa zamanda uygulamanın internet kullanıcılarıyla buluşması dileğiyle iyi günler dileriz.

About the author

Psikolojik Danışman, Web Master, Gsm Teknisyeni ve Potansiyel Yazar