Swarm Kaydol – Foursquare Kaydol

Günümüz en popüler akıllı telefon uygulamalarından foursquare yani swarm yer bildirmek (check-in) amacıyla kullanılmaktadır. İlk adı Foursquare olan uygulamanın adı yeni güncellemelerle Swarm olarak değiştirildi. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınızın check-in’larına bakarak  yani yer bildirimlerine bakarak nerede olduklarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca gittiğiniz yerlerde yer bildirimi yapabilir ve o mekanda yer bildiren kişileri görebildiğiniz gibi yeni arkadaş ekleyebilirisiniz.

Bu uygulama sayesinde yeni mekanlar keşfedebilir ve bu mekanlar hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bir mekanın adresini haritadan görerek öğrenebilirsiniz. Bu uygulama gezip tozmayı sevenler için ve zamanını güzel mekanlarda geçirmek isteyenler için birebir faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyoruz.

Swarm Kaydol, Swarm Hesap Aç

Şimdi gelelim asıl konuya bu uygulamayı kullanabilmeniz için bir swarm hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Bir hesap açmak için ise bir facebook hesabı veya bir e-posta hesabınızın olması şart.

E-posta ile Swarm’a Kaydol

  1. E-posta Hesabıyla Swarm  açmak için ”E-posta ile Kaydolun” sekmesini seçiniz.

    Swarm Kaydol – Bilenus.com

  2.  Karşınıza bu sayfa çıkacaktır.Aşağıdaki kutucukları doldurarak sağ üsteki Kaydol butonuna tıklayarak swarm hesabınızı açmış olacaksınız. Kutucukları nasıl dolduracağınıza ilişkin bilgiler fotoğrafın altında sıralayacağım.

    Swarma E-posta ile kaydol-Bilenus.com

    İsim: Bu kısıma adınızı ya da nikinizi yazın.

Soyad: Bu kısıma soyadınızı yada istediğiniz bir lakabınızı yazabilirsiniz.

E-posta adresi: Bu kısıma kendi e-posta adresinizi yazınız.

Bir Şifre Seç: Bu kısıma e-posta şifrenizi yazmak zorunda değilsiniz.Dilerseniz yeni bir şifre yazabilirsiniz.

Doğum Günü: Bu kısıma doğum tarihinizi giriniz.

Cinsiyet: Bu kısıma cinsiyetinizi kız veya erkek olarak giriniz.

Telefon numarası: İsteğinize bağlı telefon numaranızı yazabilirsiniz. Numaranızı yazdığınız taktirde swarm arkadaşlarınız sizi telefonla direk arayabilirler.

Kaydol: Yukarıdaki kısımları doldurduktan sonra sağ üstteki ”Kaydol” butonuna basarak swarm hesabınızı açmış olacaksınız.

Facebook Hesabıyla  Swarm Açmak

  1. Facebook hesabıyla swarm açmak için ” Facebook’la giriş yap” sekmesini tıklayınız.

Swarm Kaydol – Bilenus.com

2. Bu adımda ise facebook hesabınız açılarak swarm’a bağlanacaktır. Sizin sağ alt kısımda bulunan ”Tamam” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu adımdan sonra swarm hesabınıza giriş yapmış olacaksınız.

Swarm Kaydol Facebook – Bilenus.com

About the author

Psikolojik Danışman, Web Master, Gsm Teknisyeni ve Potansiyel Yazar