Clash Of Clans Kupa Toplama Stratejisi

Merhaba sevgili Clash Of Clans  oyuncuları sizin yoğun istekleriniz ve arkadaşlarımın çabasıyla bu oyuna bende başladım. Oyunu oynamaya başlama amacın siz Clash Of Clans oyunculara oyun hakkında yardım rehberi oluşturmak. Bu oyun rehberini oluştururken para harcamadan tamamen ücretsiz bir şekilde Clash Of Clans  hesabınızı kısa sürede geliştirip yükseltmeniz için bu yazımızı ele aldık.

Clash Of Clans Ligleri Kısa Sürede Geçip Hediye Elmasları Toplama

Clash Of Clans Ligler

Clash Of Clans Ligler

Clash Of Clans kupa kasmak için yapmanız gereken sadece okçu eğitip dışarıda yer alan belediye binalarını yıkıp kupa kazanmak her bri lg için hediye taşlar mevcut hesabınızı geliştirmeniz içinde topladığınız taşlarla inşaatçı almanız gerekmektedir. Ekstradan görev tamamlamak ve taş ödüllerini almak için savunma dışında yer alan inşaat kulübelerini de yok edin.

1250 Kupaya: 450 taş ödül vermektedir

Kristal lig 2000 kupa:  250 taş ödül vermektedir.

Usta lig 2600 kupa: 1000 taş ödül vermektedir.

Şampiyon lig 3200: 3200 kupa :

Legend ( Efsane ) lig ise 5000 kupa:

Clash Of Clans Ganimet Toplama – Clash Of Clans Ganimet Kasmak

Clash Of Clans Ganimet Ksmak

Clash Of Clans Ganimet Ksmak

Yine bir çok kılan köyü savunma şeklinde düzenlenmiştir. Yine okçularla sadece ganimetlere saldırıp ganimet toplayabilirziniz. Fakat sadece ganimete saldırmak kupa kaybına neden oluyor. Size önerim Yine savunmasız Belediye binaları olan Clash Of Clans köylerini aratarak saldırın belediye binasını yok ettikten sonra savunmasız ganimet olan altın ve iksirlere de saldırın. Bu taktiklerle çok kısa bir sürede ve en hızlı şekilde Clash Of Clans çarınızı geliştirip yükseltebilirsiniz.

Bu görevler emek ister emek harcarken verdiğiniz çabayı verimli hale getirmek için görevler kısmında duvar yok etmek, iksir, altın ve kara iksir çalmak gibi görevleri de  tamamlamaya çalışın. Yani fazla kayıp vermeden savunmasız kısımları tek bir okçu ile saldırın. Kısacası Clash Of Clans oynunun kilit noktasını okçularda buldum ben. Büyücüler daha etkili ama zaman kaybetmeden saldırı yapmanız için okçular ideal 😉 İyi oyunlar..

 

About the author

Psikolojik Danışman, Web Master, Gsm Teknisyeni ve Potansiyel Yazar